Bo rower to styl życia, a nie środek lokomocji…

SpringBike to wypożyczalnia rowerowa z pasją. Tworzą ją ludzie zakochani w jednośladach. Nasza miłość jest widoczna w każdym rowerze do wypożyczenia – udostępniamy rowery bardzo dobrej klasy i zapewniamy dla każdego coś miłego. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko porządne rowery trekkingowe i górskie klasy cenowej od 2 000 PLN.

Dla rodziny z dziećmi mamy rowery dziecięce i przyczepki, dla sportowca pragnącego utrzymać formę w trakcie urlopu rowery szosowe Cannondale Optimo. Trailowy GT Sensor spodoba się każdemu, który pragnie pojechać trochę dalej w teren, popatrzeć na okolice z góry.

Dla miłośników grubych opon posiadamy rowery fatbike marki Mongoose, które spełnią oczekiwania bardziej wymagającego użytkownika i umożliwią cieszenie się jednośladem nawet w zimie.

Chcemy promować ekologię, dlatego propagujemy „zdrową komunikację i turystykę”, pozbawioną dymu i dwutlenku węgla. Rowery e-bike to najlepszy sposób, aby odwiedzający nas turyści zrezygnowali z wycieczki samochodowej i ruszyli poznawać nasz mały kawałek świata w komfortowy dla każdego wieku sposób, niezatruwający środowiska. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć rowerów ze wspomaganiem elektrycznym marki Apache, z baterią litowo-jonową oraz zasięgiem nawet do 100 kilometrów i mocnym silnikiem.

Wraz z zaprzyjaźnionym sklepem rowerowym organizujemy wyścigi, aktywizujemy ludzi do poznawania świata w zdrowy sposób. Nasza miłość do rowerów i środowiska jest widoczna w każdym projekcie – podchodzimy do nich z pełnym zaangażowaniem i uwagą. Nie ma dla nas słowa niemożliwe.